CENTRALNE UKŁADY SMAROWANIA

Samodzielne smarowanie maszyn jest zadaniem nie tylko trudnym i pracochłonnym, ale również niebezpiecznym. Centralne układy smarowania to nowoczesne rozwiązanie, które pozytywnie wpływa na wydajność maszyn i przedłuża ich żywotność. Doskonale sprawdzi się w przypadku maszyn CNC do obróbki szkła i metalu, przy wtryskarkach tworzyw sztucznych oraz maszynach konwencjonalnych. Poddane smarowaniu powinny zostać łożyska, koła zębate, łańcuchy i wiele innych części. Szczególnie istotne są prowadnice, które odpowiadają za to, jak długo dana maszyna będzie funkcjonowała sprawnie i bez zarzutu. Układ smarowania podaje skrupulatnie odmierzone dawki oleju na punkty smarujące w maszynie. Pracownik zobligowany jest tylko do ustawienie czasu pracy i czasu przerwy. Olej rozprowadzany jest równomiernie, co efektywnie przedłuża żywotność podzespołów.

Centralne układy smarowania sprawiają, że zyskujesz zarówno czas, jak i pieniądze. W związku z faktem że nie musisz wykonywać smarowania samodzielnie lub zlecać go pracownikom, Twoja firma może skupić się na innych obowiązkach. Ponadto zużywasz znacznie mniej oleju, co prowadzi do powstania oszczędności w firmowym budżecie. Co więcej, centralne układy smarowania to troska o bezpieczeństwo pracowników – nikt nie musi samodzielnie dostawać się do zakamarków maszyny w celu zaaplikowania oleju, zatem ryzyko niebezpiecznych wypadków znacznie spada. Zastosowanie układu smarowania przynosi wiele zysków. To opcja idealna dla przedsiębiorstw, które cenią sobie nowoczesne rozwiązania, pozwalające zwiększyć produktywność firmy.

W kategorii smarowanie znajdą Państwo szeroki wybór starannie wyselekcjonowanych, nowoczesnych pomp, dozowników, a także wielu innych urządzeń oraz przydatnych detali. Obecnie oferujemy:

  • nowoczesne pompy centralnego smarowania,
  • kompletnie układy centralnego smarowania,
  • dozowniki olejów,
  • blok z dozownikami,
  • przewody olejowe miedziane oraz z tworzywa sztucznego,
  • akcesoria takie jak złączki, wkrętki, nakrętki i inne.

Centralne układy smarowania to produkty niezawodne i stworzone z wysokiej jakości elementów. Są trwałe i solidne, dzięki czemu mogą służyć przez wiele długich lat. To doskonała inwestycja dla firm ceniących ekonomiczne i nowoczesne rozwiązania.

KONTAKT BEZPOŚREDNI

Tel.: +48 62 / 7915112           kom. +48 605 480 945

lk@multimasz.pl